Pallas 70 Oktatási Kft - Nyilvántartásba vételi szám: E-000493/2014

Vizsgafelkészítők modulzáró vizsgára

Vizsgafelkészítőket az alábbi képzésekhez kapcsolódóan tartunk:
Mérlegképes könyvelő
Pénzügyi- számviteli ügyintéző
Társadalombiztosítás, bér

Előzetes jelentkezés szükséges:
személyesen a tanulmányi osztályon vagy e-mailben (simont@pallas70.hu)
Helyszín: XIII. kerület, Váci út 152-156.
Ár: 4.000 Ft / fő / alkalom

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ modulzáró vizsgára készülőknek

(Az egyes napokon különböző témákkal)

Adózás:
- 2017. augusztus 26. (szombat), 16:00, Oktató: Tóth Elek, 504-es terem.
Téma: Személyi jövedelemadó, járulékok, Eho, Ekho, Rehabilitációs hozzájárulás, Eva. Első féléves adó vizsgapéldák tapasztalatai. Várható témakörökből gyakorló feladatok.
- 2017. szeptember 2. (szombat), 16:00, Oktató: Tóth Elek, 504-es terem.
Téma: Kata, Kiva, Társasági adó. Első féléves adó vizsgapéldák tapasztalatai. Várható témakörökből gyakorló feladatok.
- 2017. szeptember 9. (szombat), 16:00, Oktató: Tóth Elek, 504-es terem.
Téma: Általános forgalmi adó, helyi adók. Első féléves adó vizsgapéldák tapasztalatai. Várható témakörökből gyakorló feladatok.

Pénzügyi feladatok:
- 2017. szeptember 8. (péntek), 16:00, Oktató: Feketéné Székely Katalin
- 2017. szeptember 9. (szombat), 15:00, Oktató: Feketéné Székely Katalin

FONTOS: Kérjük, részvételi szándékát feltétlenül jelezze a simont@pallas70.hu e-mail címen, hogy a vizsgafelkészítő anyagát a jelentkezők létszámának megfelelően tudjuk előkészíteni.

A vizsgafelkészítőt a jelentkezők létszámától függetlenül megtartjuk.

Részvételi díj: 4.000 Ft/fő/alkalom (illetve, akinek van, beválthatja "Vizsgafelkészítő" kuponját)

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ modulzáró vizsgára készülőknek

Jelenleg nincs vizsgafelkészítő modulzáró vizsgára

Oktató: -